Dzisiaj jest czwartek, 29 czerwca 2017 roku , Imieniny: Pawła, Piotra, Salomei
strona główna

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przekazali nam 1% podatku za rok 2016!

Komunikaty


Stypendia na rok 2017/2018


Regulamin Funduszu

 

Protokoły

 

2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
Dotychczasowi laureaci

 

 

Rozliczenia za rok:


2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
strona główna

Fundusz Stypendialny Almanachu Muszyny

Dotychczasowi laureaci

 

Laureaci 2016
Stypendia całoroczne: Weronika Długosz, Kinga Gościńska, Katarzyna Marczyk, Piotr Śliwiński, Jakub Cieśla, Joachim Drab, Karol Kieta
Stypendium jednorazowe: Dominika Wilk
Stypendia pomostowe: Katarzyna Synowiec, Marzena Niedzielska-Pawliszak
Laureaci 2015
Stypendia całoroczne:
Paweł Piotrowski, Dawid Skarłosz, Antoni Musiał, Weronika Sułkowska, Anna Małek, Justyna Nieć, Wiktoria Prałat, Marzena Niedzielska-Pawliszak, Kinga Gościńska, Jolanta Cichoń, Klaudia Rams, Emilia Pióro, Joachim Drab, Martyna Gucwa, Dominik Borovský, Slavka Sedlaková
Stypendia jednorazowe: Konrad Kordzikowski, Natalia Polańska, Karol Kieta
Stypendia pomostowe: Maciej Gościński, Damian Stachura, Aleksandra Szlaga
Laureaci 2014:
Stypendia całoroczne: Grzegorz Wróbel, Maciej Wiśniewski, Dagmara Domiter, Diana Bomba, Izabela Wilas, Tomasz Majkrzak, Justyna Hnatiuk, Agnieszka Buliszak, Partycja Wąchała, Joachim Drab, Artur Śliwiński, Krzysztof Iwanicki, Marcin Radzik, Veronika Smoleňová, Marián Marhewka.
Stypendia jednorazowe oraz dwu- i trzymiesięczne: Michał Bajorek, Anita Dudczak, Piotr Hadała, Eliza Malczak, Jakub Cieśla, Agnieszka Skalniak.
Stypendia Pomostowe: Sylwia Bomba i Martyna Płaczek,
Laureaci 2013:
Stypendia całoroczne: Ewa Długosz, Mateusz Tokarz, Paulina Długosz, Anna Śliwa, Krzysztof Iwanicki, Emilia Pióro, Paulina Rogóż, Justyna Hnatiuk, Agnieszka Buliszak, Beata Słomka, Marek Myjak, Michał Mordarski, Eduard Batmendijn.
Stypendia jednorazowe, trzy- i sześciomiesięczne: Aleksander Klinkowski, Patrycja Wąchała, Dominika Wilk, Paweł Klinkowski, Michał Bajorek.
Stypendia dla laureatów konkursu "Wspomnienia rodzinne": Filip Lelonek, Agnieszka Rams, Karolina Moszczak, Wojciech Rams, Aleksandra Kowalik, Magdalena Peregrym.
Laureaci 2012:
Stypendia całoroczne: Paulina Smoroń, Sebastian Stelmach, Anna Maślanka, Aleksander Klinkowski, Aneta Włodyka, Krzysztof Iwanicki, Michał Bajorek, Paweł Klinkowski, Damian Drab, Karolina Polańska, Justyna Hnatiuk, Diana Bomba, Żaneta Pietniunas, Patrycja Święs, Mariusz Porębski, Damian Szafraniec, Monika Bolešová, Ľuboš Nagy.
Stypendia jednorazowe: Gabriela Zysek, Joachim Drab.
Laureaci 2011:
Stypendia całoroczne: Natalia Święs, Anna Swinecka, Patrycja Święs, Joanna Kubisz, Aneta Maślanka, Anna Warowny, Sylwia Bomba, Katarzyna Jędrzejek, Monika Małek, Iwona Garwol, Anna Iwanicka, Michał Kurc, Arkadiusz Dutka, Dagmara Celej, Diana Hnatkiewicz, Michał Homa, Emilia Pióro, Anna Poręba, Szymon Maślanka, Klaudia Bieda, Michał Bajorek, Maciej Hadała, Anna Zięba, Justyna Tomasiak, Mária Šarniková, Dávid Selep.
Stypendium jednorazowe: Jarosław Trojan.
Laureaci 2010:
Stypendia całoroczne:
Agnieszka Zahaczewska, Natalia Święs, Anna Iwanicka, Jakub Juruś, Diana Hnatkiewicz, Ewelina Jarzębak, Beata Słomka, Aneta Jędrzejek, Lucyna Homa, Dorota Małek, Piotr Wojciechowski, Monika Małek, Gabriel Ojrzanowski, Karolina Stróżyk, Jarosław Waśniowski, Katarzyna Sowa, Monika Polańska, Krzysztof Dziurbiel, Justyna Tomasiak, Maciej Hadała, Anna Hriňáková, Valéria Haľamová.
Stypendia jedno- i dwumiesięczne: Michał Bajorek, Szymon Maślanka, Oktawian Sawicki, Anna Poręba, Krzysztof Maślanka, Paweł Klinkowski, Anna Zięba.
Laureaci 2009:
Stypendia całoroczne:
Teresa Czarnecka, Gabriel Ojrzanowski, Ewa Adamik, Małgorzata Szczepaniak, Dagmara Celej, Adam Chmielowski, Bartosz Holtoś, Arleta Bulanda, Tomáš Sedlačko, Lenka Maniková, Mateusz Homa, Remigiusz Gołdyn, Izabela Jakiel, Katarzyna Kubisz, Karolina Gacek, Paulina Szafraniec, Agnieszka Zahaczewska, Krzysztof Dziurbiel, Justyna Tomasiak.
Stypendia jednorazowe: Anna Poręba, Michał Bajorek, Małgorzata Gościńska, Bartek Iszwoldin, Adriana Zygmunt.
Laureaci 2008:
Stypendia całoroczne:
Agnieszka Zahaczewska, Klaudia Ochwat, Krzysztof Dziurbiel, Adriana Zygmunt, Aleksandra Krokosz, Kacper Bieś, Dominik Wyka, Oliwier Macur, Aleksander Nowak, Paulina Szafraniec, Dorota Suchocka, Łucja Czuba, Teresa Czarnecka, Klaudia Stachowicz, Iwona Garwol, Adam Chmielowski, Dominika Fedaková, Katarina Priputenová, Roman Maślanka, Dorota Grecka, Krzysztof Kolasiński, Joanna Kiczek, Małgorzata Kowal.
Stypendia jednorazowe: Michał Bajorek, Szymon Maślanka, Natalia Magiera, Kacper Bieś.
Laureaci 2007:
Stypendia całoroczne:
Piotr Stojda, Karolina Pasiut, Dorota Suchocka, Łucja Czuba, Iwona Popławska, Krzysztof Homa, Iwona Garwol, Paulina Gardoń, Karolina Zamęta, Klaudia Ochwat, Agnieszka Zahaczewska, Krzysztof Dziurbiel, Kacper Bieś, Justyna Tomasiak, Katarina Dlugošová, Dana Pristašová.
Stypendia jednorazowe: Michał Bajorek, Andrzej Jarząbek, Aleksander Klinkowski, Aleksandra Krokosz, Anna Zięba, Adriana Zygmunt.
Laureaci 2006:
Stypendia całoroczne:
Agnieszka Homa, Roman Maślanka, Piotr Stojda, Dominik Wyka, Magdalena Drozd, Krzysztof Kolasiński, Dagmara Celej, Iwona Kościelniak, Anna Smela, Agata Sobczak, Júlia Batmendijnová, Matúš Fedák, Mateusz Morawa, Agata Borucka, Jolanta Hawryluk, Jacek Stanisz, Daniel Szlacheta, Jerzy Zawadzki, Klaudia Ochwat, Karolina Daniel, Justyna Tomasiak, Aleksander Klinkowski, Krzysztof Dziurbiel, Agnieszka Zahaczewska, Karolina Ruchałowska, Adriana Zygmunt.
Stypendia jednorazowe:
Szymon Burghardt, Przemysław Ćwik.
Laureaci 2005:
Stypendia całoroczne:
Łukasz Wójcik, Magdalena Truchan, Wojciech Kamiński, Magdalena Sadowska, Artur Drozd, Karolina Sekuła, Klaudiusz Piwowarski, Marzena Lelito, Daniel Szlacheta, Elbieta Skalniak, Magdalena Drozd, Antoniusz Dietzius, Miroslava Ištokova, Jan Stefančik, Dominika Oczkoś, Szymon Jarzębak, Teresa Czarnecka, Karolina Daniel, Klaudia Ochwat, Krzysztof Dziurbiel, Aleksander Klinkowski, Justyna Tomasiak, Anna Zahaczewska.
Stypendia jednorazowe
: Danuta Jaskulska, Agata Borucka, Natalia Magiera, Agnieszka Zahaczewska, Szymon Burghardt.
Laureaci 2004:
Stypendia całoroczne:
Jan Żywczak, Anna Czarnecka, Maria Dudek, Grzegorz Kucharczyk, Tobiasz Szwoch, Kinga Stojda, Witold Rychwa, Justyna Kupidura, Antoniusz Dietzius, Urszula Wachna, Klaudiusz Piwowarski, Daniel Szlacheta, Aleksandra Natonek, Elżbieta Jabłońska - jednorazowe stypendium, Mateusz Morawa - jednorazowe stypendium, Daniela Kuliková - Stará Ľubovňa, Słowacja, Miroslava Sovicová - Stará Ľubovňa, Słowacja, Antonin Machač - Vsetin, Czechy, Annamaria Pocsik - Nyiregyháza, Węgry, Katarzyna Skwarczewska, Klaudia Ochwat, Szymon Burghardt, Aleksander Klimkowski, Agnieszka Zahaczewska, Krzysztof Dziurbiel, Justyna Kulig
Stypendia jednorazowe: Anna Zahaczewska, Beata Brończyk.

Laureaci 2003:
Stypendia całoroczne:
Beata Kuczkowska, Rafał Lolo, Małgorzata Obrzud, Dorota Gościńska, Alicja Adamczyk, Izabela Przanowska, Jan Żywczak, Małgorzata Wróblewska, Wojciech Kaminski , Miroslav Pješčak, Františka Marcinova, Katarzyna Skwarczewska, Klaudia Ochwat, Agnieszka Zahaczewska, Aleksandra Krokosz, Iwona Drozd, Krzysztof Kolasiński i Anna Żabińska.
Nagrody otrzymali: Anna Czarnecka, Katarzyna Homa, Magdalena Truchan, Justyna Kulig, Joanna Kulig, Zuzanna Myślik, Szymon Burghardt i Krzysztof Dziurbiel.

W roku 2002 stypendia otrzymali: Maria Czarnecka, Jan Żywczak, Alicja Adamczyk, Justyna Kupidura, Karolina Daniel, Katarzyna Skwarczewska, Klaudia Ochwat, Agnieszka Zahaczewska, natomiast nagrody dostały Anna Czarnecka, Ewelina Janczura, Katarzyna Homa.
W roku 2001 stypendia otrzymali: Bartosz Zieliński, Dobrosława Kurzeja i Andrzej Cisowski.
W roku 2000 stypendystką Almanachu Muszyny została Joanna Litwa, natomiast nagrody uzyskały Barbara Gumulak i Honorata Kałucka.
W roku 1999 stypendium otrzymała Elżbieta Rablin, natomiast nagrody jednorazowe otrzymaly Beata Rożek i Magdalena Homa.

 

 

 

 

strona główna
| Redakcja rocznika | Bibliografia | Indeks nazw | Indeks nazwisk | Fundusz stypendialny | Spotkania przyjaciół | Kalendarium | Zbiory Almanachu |

C 2017 - Wydawnictwo "Almanach Muszyny" ul. Piłsudskiego 56, 33-370 Muszyna tel. (0-18) 471-48-59